Canon uvedl centrální domácí úložiště Connect Station CS100

Zábava |

Společnost Canon představila zařízení určené primárně k ukládání fotografií či filmů tak, aby všechna taková data byla přístupná z jednoho místa.

Canon uvedl centrální domácí úložiště Connect Station CS100Canon Connect Station CS100 disponuje úložištěm o kapacitě 1 TB, takže multimédia na něj lze ukládat opravdu dlouho. Navíc zařízení podporuje technologii NFC, díky čemuž lze data z kompatibilních kamer či fotoaparátů importovat pouhým přiložením obou přístrojů k sobě. Kromě toho je možné data kopírovat prostřednictvím USB kabelu či přímo z paměťové karty, případně pomocí Wi-Fi připojení skrze webový prohlížeč.

Úložiště je navíc možné díky integrovanému rozhraní HDMI připojit k chytré televizi, na níž následně uživatelé mohou přehrávat uložený obsah, třeba i ve formátu Full HD. Data lze také prohlížet we webovém prohlížeči na chytrém telefonu, tabletu či počítači. Organizovat fotoalba je potom na TV možné díky speciálnímu infračervenému dálkovému ovládání.

Hardwarové úložiště je kompatibilní se službou Canon iMAGE Gateway, která umožňuje jednoduché sdílení fotografií a filmů na sociálních sítích.

Zdroj: TZ CanonÚvodní foto: CanonKomentáře