Modnation Racers

Zábava |

Pokud fandíte automobilovým závodům, ale preferujete spíše zábavu nad věrnými závody, máme pro vás tip na Playstation 3.

Modnation RacersNe že by např. Gran Turismo 5 nebyla v současné době největší pecka na Playstation 3, ale pokud si chcete hlavně „zablbnout“, přijde vhod jednodušší hra, kterou může snadno vyzkoušet i návštěva. Modnation Racers patří do kategorie arkádových her. Nevyžaduje dlouhé studování ovládání, ale spíše hodně zábavy. O vašem úspěchu na trati nerozhodují pouze vaše řidičské schopnosti, ale do značné míry schopnost využívat i zbraně, které jsou na trati k dispozici nebo nejrůznější druhy „turba“. Hra trochu připomíná Joyride na Xbox 360 pro Kinect.

 

 

Modnation Racer nabízí citelně lepší grafiku a větší možnosti úpravy automobilů i avatara. Na druhou stranu není možné pro ovládání využít Move. Což jsme jako nevýhodu necítili a po několika minutách hrání jsme již hru zažili a mohli provádět i větší „stunts“, které jsou samozřejmě oceněny bodově podle obtížnosti. Uživatel ocení velkou míru svobody – tratě i zmíněná autíčka lze prakticky neomezeně upravovat.

 

 

Oceňujeme zejména naprostou jednoduchost tvorby. Hráč tak není omezen pouze na fixní tratě, ale může využít svého mixu nebo závodních tratí od ostatních hráčů. Hraje k dispozici jak na Playstation 3, tak i PSP.

 

Cena: 899 Kč

www.modnation.com, www.gamecz.cz

 

Komentáře