Snímací technologie Razer 4G Dual Sensor a myši Mamba a Imperator

Zábava |

Společnost Razer ohlásila novou proprietární technologii 4G Dual Sensor, která byla zabudována do nejnovějších verzí myší Razer Mamba a Razer Imperator.

Snímací technologie Razer 4G Dual Sensor a myši Mamba a ImperatorRazer, známý výrobce propracovaných herních periferií, představil systém 4G Dual Sensor. Tento senzorový systém využívá jak optický, tak i laserový senzor pro dosažení větší přesnosti snímání a byl vytvořen, aby v rámci sestavy herních myší od Razeru nabídl hráčům ještě vyšší úroveň soutěžní výhody. Poprvé bude zahrnut v nejnovějších verzích myší Razer Mamba a Razer Imperator.

V roce 1998 představil Razer první myš na světě určenou specificky pro hraní her a od té doby se tato společnost držela v přední linii vývoje špičkových senzorů. Systém 4G Dual Sensor si bere to nejlepší z obou světů – optický i laserový senzor, čímž dochází ke zprostředkování dvojnásobné snímací přesnosti. Tím, že umožní nakalibrovat si myš podle povrchu, má předpoklad pro to, aby pohyby optimálně snímal mnohem svižněji a přesněji. Rovněž dovoluje určit výšku, od níž má
snímání přestat v případě zvednutí myši z povrchu. Toto je obzvláště důležité pro hráče, kteří své myši zdvihají kvůli umožnění rozsáhlejšího spektra pohybů, jako např. pro hráče FPS s nižší citlivostí.

Razer Mamba

Razer Mamba se může pochlubit 2.4Ghz bezdrátovou herní technologií pro bezdrátové používání, novým systémem 4G Dual Sensor s rozlišením 6400 dpi pro přesné snímání a přizpůsobitelnost vzdálenosti snímání v případě zvednutí myši, a delší výdrží baterie.

Cena: 130 euro (~3200 Kč)

Dostupnost:
Razerzone.com – červen 2011
Celosvětově – červenec 2011

Vlastnosti:
- Bezdrátová herní technologie
- Systém 4G Dual Sensor s rozlišením 6400 dpi
- Možnost používání v duálním módu kabel/bezdrát
- 1000Hz Ultrapolling (frekvence dotazování) / odevzva 1 ms
- Vícebarevné osvětlení
- Až 200 palců za sekundu / zrychlení 50 g
- Přibližná velikost: 128 mm x 70 mm x 42.5 mm
- Výdrž baterie: 16 hodin (při nepřetržitém hraní)


Razer Mamba

Razer Mamba


Razer Imperator


Díky speciálně vytvarovanému designu nabízí myš Razer Imperator mimořádnou ergonomii, která snižuje namožení, k němuž dochází během dlouhotrvající hry. Nyní přichází se zbrusu novým systémem 4G Dual Sensor s rozlišením 6400 dpi pro přesné snímání a přizpůsobitelnost vzdálenosti snímání v případě zvednutí myši, a vylepšeným postranním výklenkem s pogumovaným povrchem pro realizaci agresivnějších pohybů.

Cena: 80 euro (~2000 Kč)

Dostupnost:
Razerzone.com – červen 2011
Celosvětově – červenec 2011

Vlastnosti:
- Systém 4G Dual Sensor s rozlišením 6400 dpi
- Vytvarovaný výklenek pro palec s pogumovaným povrchem pro větší kontrolu
- Ergonomický pravoruký design
- Nastavitelná postranní tlačítka
- Zabudovaná paměť Razer Synapse
- Až 200 palců za sekundu / zrychlení 50 g
- Sedm nezávisle programovatelných Hyperesponse tlačítek
- Nastavení citlivosti za běhu
- Přibližná velikost v mm: 123(délka) x 71(šířka) x 42(výška)

Razer Imperator
Komentáře