Titanové hodinky Boccia

LifeStyle |

Titanové hodinky do nepohody.

Titanové hodinky BocciaJelikož patří titan mezi stále vyhledávanější a velmi oblíbené materiály, rozhodl se designér Jeff Miller z New Yorku pro značku Boccia navrhnout robustní kolekci Titanium T2. Na ní navazují další modely, samozřejmě také z titanu, které doplňují linie doplňků a šperků této značky. A proč sklízí tak velký úspěch? Především protože titan je opravdu pevný, ale zároveň velmi lehký kov. Vyniká svou odolností proti korozi a navíc je antialergický.

 


Není to však jen titan, který dělá hodinky originální, ale také stylový a propracovaný design. Zcela nová kolekce 100Ti-line zahrnuje čtveřici jedinečných provedení. První pár dvojručkových a další s chronografem. Na výběr jsou vždy bílé a antracitově zbarvené číselníky ladného designu, které zkrášlují titanové pouzdro vodotěsné do 100 metrů. Jeho luneta v žádné variantě nepostrádá tachymetrickou stupnici, která pomáhá určovat rychlost pohybujícího se předmětu (vozidla či lodi) na úseku jednoho kilometru. Samozřejmostí je samozřejmě apertura pro datum, které je černými arabskými číslicemi vyznačené na bílém datovém věnci.

 


 

Německá značka Boccia, s podtitulem Titanium, sklízí velké úspěchy i na tuzemském trhu, a to hlavně díky příznivým cenám (cca 2500 Kč za model s trojicí ruček a pod 5000 Kč za model ś chronografem). Řada 100Ti-line s quartzovými strojky pak potěší svými oblými aerodynamickými tvary.

www.hodinky-koscom.cz
Komentáře